HAKKIMIZDA - Teknolam

İçeriğe git
HAKKIMIZDA
TEKNOLAM LAMİNASYON 2011 yılından itibaren faaliyetlerine  başlamıştır. Tekstilde laminasyon işlemine duyulan ihtiyaç kapsamında  kapasitesini her geçen gün artırarak, mühendislik deneyimini ilgili  sektörlere aktarmıştır. İstanbul Sultangazi Yayla Laminasyon tesisinde,  1000 metrekare kapalı, 800 metrekare açık alanda 2 mühendis 1 teknisyen  olmak üzere toplam 10 kişi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 1,80 M  ENİNDE 1 ADET RELIANT marka Sıcak Tela Presi, 2 metre eninde 2 adet 8  metrelik sprey hatları ile yıllık 1,5 milyon metre kapasite ile  çalışıyoruz.

TEKNOLAM,  laminasyon işlemini , iptidai bir fason işleminden ziyade  hizmet ile birleştirerek teknik bir alana taşımıştır.Başta iç giyimde  sektörünün en iddialı markalarıyla çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  İç giyimin dışında otomotiv, medikal, ev tekstili, kırtasiye / okul  gereçleri, ayakkabı yan sanayi, dış giyim ve mobilya tekstili  alanlarında çalışmalar da yapıyoruz.
 
Tekstil laminasyon sektöründe uzmanlığımızla, yaşam kalitesini yükselten  ürünler ve hizmetler sunmak ve toplumun ekonomik, refah seviyesini en  üstlere taşımak.
Özellikle teknolojik tekstil ürünleri alanındaki teknik ve mühendislik  yaklaşımını yaygınlaştırmak; sektörün kalite beklentilerine cevap veren  öncü bir kuruluş konumuna ulaşmaktır.
Laminasyon hizmetinde uzmanız. Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız. Yenilikçi ve yaratıcıyız.
TEKNOLAM LAMİNASYON
Yayla Mahallesi, Dadaş Caddesi,
No:15 Sultangazi/İstanbul
T: 0 212 595 49 04
F: 0 212 595 23 66
E: info@teknolaminasyon.com.tr
© 2022 Teknolam Laminasyon Hizmetleri, Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön