Hizmetlerimiz - Teknolam

İçeriğe git
HİZMETLERİMİZ
Membran Uygulamaları
Teknolam olarak tarafımızca, 15 micron ile 200 micron kalınlık aralığında membran laminasyon ve kaplama uygulamaları yapılabilmektedir.
Döşemelik Kumaş - Astar Uygulamalrı
Döşemelik kumaşlarda istenilen en önemli özellikler, yüksek yıkama mukavemeti ve yumuşak tuşedir.
Sünger Kumaş Uygulamaları
Sünger ile kumaşın en önemli uygulama alanlarından birisi sütyen kabı imalatıdır. İnsan teni ile temas ettiği için kansorejen herhangi bir material bulunmaz.
Nonvowen - Tela Uygulamaları
Nonvowen olarak bilinen hammadde piyasa terimiyle teladır. Genellikle tokluk, döküm gramajını arttırmak amacıyla astarlık olarak kullanılır.
Soğuk Sprey Sistem
Soğuk Sprey sistem ile sünger işleme girdiği kalınlıkla çıkar. Kayıp yaşanmaz. Uygun fiyatlı süngerleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tela Presi - Film Laminasyon
Film laminasyon, toz laminasyon vb. uygulamalar bu sistemle rahatlıkla uygulanabilir.
Kot-Astar Uygulamaları
Kot-polar uygulamaları Teknolam Laminasyon bünyesinde ilgili sektörlere verilen laminasyon hizmetiyle gerçekleştirilmektedir.
Gömleklik Kumaş Uygulamaları
Ürünün içi polar dışı gömlek görünümüyle hem şık hem de kazak yerini alan sıcak tutan bir ürün olarak kullancıya sunulmuş olur.

Ceket Mont Kumaş Uygulamaları
Kapitone yöntemine alternatif olarak laminasyon uygulamaları oldukça fazla yer bulmaya başlamıştır.

Reaktif Poliüretan (PUR) Hotmelt
Reaktif hotmelt laminasyon uygulaması soğuk sprey uygulaması ile birlikte en son sistem yapıştırma sistemlerindendir.
Hotmelt Laminasyon
En az iki tabakanın birbiriyle yapıştırma tekniği ile elde edilen bu ürün günümüzde farklı sektörlerde tercih edilmektedir.
Kumaş Kaplama
Kumaş kaplama (coating işlemi ) , Kumaşlara belli özellikler kazandırmak için yapılan kaplama işlemidir.

Kumaş Laminasyon
İleri teknolojik imkanlardan yararlanarak elde edilen kumaş laminasyon özellikleri ve kullanım alanları oldukça geniştir.
Sünger Laminasyon
En çok tercih edilen ürünlerden biri olan sünger laminasyon güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması ile de ön planda yer alır.
Tekstil Laminasyon
Tekstil Laminasyon için firmamızdan kaliteli ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Kullanılan yapıştırıcılar su bazlı ya da kauçuk ürünleridir.
Tek Kullanımlık Doktor Önlüğü
Önlüklerimizde kullanılan malzeme medikal özellikte olup spunlance malzemeden (non-woven) üretilmiştir. Önlükler SMS materyali kumaştan üretilmiştir.
Maskelik Kumaş
Teknolam olarak başlattığımız, çok çeşitli Lamine ve maskelik kumaş üreticilerinden biriyiz. Sunduğumuz ürün yelpazemiz en iyi kalitede Maskelik Kumaşlar, Ayakkabı Kumaşları ve Araba Koltuk Örtüsü Kumaşından oluşmaktadır.
Sünger Kaplama
Kalitesi ve dayanıklılığı ile sektör içerisinde en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan sünger kaplama uygulaması  güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması ile de ön planda yer alır.
TEKNOLAM LAMİNASYON
Yayla Mahallesi, Dadaş Caddesi,
No:15 Sultangazi/İstanbul
T: 0 212 595 49 04
F: 0 212 595 23 66
E: info@teknolaminasyon.com.tr
© 2022 Teknolam Laminasyon Hizmetleri, Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön