Tekstil Laminasyon - Teknolam

İçeriğe git
TEKSTİL LAMİNASYON
TEKSTİL LAMİNASYON UYGULAMALARI
Tekstil ürünlerinde iki tarafı yapışkanlı ürünün kumaşlar arasına koyularak uygulanan basınç ve ısı ile kumaşın tek parça haline dönüştürülmesi sağlanır. Tekstil Laminasyon işlemi farklı tipte ve dayanıklılıkta kumaşlar elde edilmesini sağlar. Tekstil Laminasyon işleminde kullanılan yapıştırıcılar su bazlı ya da kauçuk ürünlerdir. Alevli sünger kullanılarak da tekstil laminasyonu yapılır. Sünger iki farklı kumaş arasına yerleştirilip uygulanan ısı ve basınç ile kumaşları birbirine yapıştırması sağlanır. Soğuk sprey yöntemi de tekstil lanimasyonunda sıkça kullanılan sağlıklı yöntemlerden biridir.
Tekstil Laminasyon
Tekstil Laminasyon Özellikleri
Tekstil alanında farklı amaçlar ile kullanılacak kumaşların birleştirilerek tek ürün elde edilerek kullanıma sunulması şeklinde uygulanan laminasyon sistemi kumaş cinsine ve özelliklerine göre yapılmalıdır. Tekstil laminasyon uygulanacak kumaşın kimyasal özellikleri, konstrüksiyonu, yüzey özellikleri, esneme ve çekme durumu, ısı, UV ve ışık dayanımı, suya ve yüksek nem oranına dayanıklılıkları çok iyi bilinmelidir. Kumaşın özelliğine ve yapılacak işlemin verimliliğine göre soğuk sprey ve alevli laminasyon sistemleri uygulanır. Her iki yönteminde kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır.

Tekstil Laminasyon Hizmeti
Tekstil alanında laminasyon hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz. Soğuk sprey hatlarımız ile isterseniz soğuk sprey isterseniz alevli laminasyon en mükemmel şekilde  tarafımızdan yapılır. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile avantajlı laminasyon hizmeti veriyoruz. İşinde uzman ekibimiz ile alanında öncü firma olma özelliğini taşıyoruz. Tekstil laminasyon ve tüm işlemleriniz için firmamızdan kaliteli ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.
TEKNOLAM LAMİNASYON
Yayla Mahallesi, Dadaş Caddesi,
No:15 Sultangazi/İstanbul
T: 0 212 595 49 04
F: 0 212 595 23 66
E: info@teknolaminasyon.com.tr
© 2022 Teknolam Laminasyon Hizmetleri, Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön