Kumaş Laminasyon - Teknolam

İçeriğe git
KUMAŞ LAMİNASYON
BİRİNCİ SINIF KUMAŞ LAMİNASYON
Günümüzde birçok amaç için üretilen kumaş laminasyon çeşitlerine ve özelliklerine baktığımızda ileri teknolojiyle üretildiğini görüyoruz. Birinci sınıf özelliklere sahip kumaş laminasyon, döşemelik astar ve kumaşlarda sıklıkla kullanılıyor. Sünger kumaş uygulamalarının vazgeçilmezi olan bu ürünler üstün özelliklere sahip, son teknolojik makinelerde üretimi gerçekleşiyor. Gömleklik kumaş uygulamaların da oldukça dayanıklı özelliklere sahip olması nedeniyle tekstil sektörünün en önemli parçalarından biri olarak kabul ediliyor.
Kumaş Laminasyon
Kumaş Laminasyon Kullanım Alanları
İleri teknolojik imkanlardan yararlanarak elde edilen kumaş laminasyon özellikleri ve kullanım alanları oldukça geniştir. Kullanım alanlarına baktığımıza kumaş laminasyonların şu alanlarda sıklıkla kullanıldığını görüyoruz.
  • Kot-astar uygulamaları
  • Sünger kumaş uygulamarı
  • Gömleklik kumaş uygulamaları
  • Membran uygulamaları
  • Ceket Mont kumaş-kumaş uygulamaları
  • Döşemelik kumaş-astar uygulamaları
  • Nonvowen – tela uygulamaları
Kumaş Laminasyon Özellikleri Nelerdir?
Günümüzde en çok tercih edilen lainasyon çeşitleri arasında yer alan kumaş laminasyon taleplerinize sizde bu konuda profesyonel firma seçmeye özen göstermelisiniz. Birinci sınıf makinelerde üretilen kumaşlar birçok özelliği ile dikkat çekiyor. Su geçirmez özelliklerinden tutunda nefes alma özelliğine kadar birçok açıdan birinci sınıf kaliteye sahip kumaş laminasyon günümüzde birçok amaç için kullanılmaktadır. Kot ve astar uygulamlarında tercih edilen bu ürünler sünger kumaş uygulamalarına kadar geniş kullanım alanına sahiptir.  Su geçirmez özellikleriyle tekstilden tutunda döşemelik amacıyla kadar birçok amaç için kullanılıyor. Yanmaz kumaş özellikleri otomotiv ve döşemelik kumaşlarda kotluklar için kullanılıyor. Nefes alma özellikleriyle kolay ve konforlu kullanım olanağı sunan bu ürünler uzun süre kullanım olanağı sunması ile günümüzün en çok tercih edilen kumaş türleri arasında yer almaktadır.

Güvenilir Hizmetleri Tercih Edin
Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız, bu alanda birinci sınıf hizmet sunan güvenilir firmalar arasında yer alıyor. Kullanmış olduğumuz makineler birinci sınıf olup, ileri teknolojik özelliklere sahiptir. Sizde güvenirli hizmetimizi tercih ederek kumaş laminasyon siparişlerinizde ihtiyacınız kadar ve özelliklerde kumaş sipariş ederek güvenle üretimlerinizde kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü birinci sınıf kumaş özelliklere sahip kumaş laminasyon siparişlerinizde kurumsal hizmet kalitemizle sunmuş olduğumuz hizmetleri tercih ederek sizde müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz.

Kusursuz Müşteri Memnuniyeti
Detaylı bilgi için firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanarak kumaş laminasyon siparişlerinizden tutunda hizmet kalitemize kadar birçok açından sizde firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Avrupa standartlarını yakından takip eden firmamız, Türkiye geneline birinci sınıf hizmet sunarak dünya standartlarında kumaş laminasyon hizmetlerini kusursuz şekilde size ulaştırmaktadır. Aynı zamanda kusursuz hizmetlerimizi sizde avantajlı fiyat seçeneklerimizden yararlanarak üretimlerinizde kullanacağınız bu ürünleri sipariş etmek isterseniz, firmamız ile 7/24 iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Web sitemizden ürünler ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alarak sizde çağrı merkezi numaramızdan firmamıza ulaşarak kumaş laminasyon hizmetlerimizi sipariş geçerek ürünlerimizi kullanabilirsiniz.
TEKNOLAM LAMİNASYON
Yayla Mahallesi, Dadaş Caddesi,
No:15 Sultangazi/İstanbul
T: 0 212 595 49 04
F: 0 212 595 23 66
E: info@teknolaminasyon.com.tr
© 2022 Teknolam Laminasyon Hizmetleri, Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön